Już 25 września występuję na 4Developers Gdańsk z prezentacją “Kiedy od softu zależy ludzkie życie – o systemach safety-critcal”. Z tej okazji mam dla Was zniżkę 15% na bilet. Wystarczy podczas rejestracji użyć kodu: amozenadmorze?

Na 4Developers Gdańsk będziemy mieli do wyboru cztery ścieżki tematyczne: .NET, C++ (na której wystąpię), Java i Soft skills. Jest to jedna z lokalnych edycji konferencji 4Developers, która co roku w kwietniu odbywa się w Warszawie. Pozostałe edycje lokalne odbędą się w Krakowie, Łodzi, Katowicach i we Wrocławiu.

Podczas swojej prezentacji opowiem czym systemy safety-critical różnią się od zwykłych aplikacji, jakie mogą być skutki błędów, jakie dodatkowe czynności musimy wykonać podczas developmentu i jakie ograniczenia narzucają na nas normy. Prezentację kieruję głównie do osób, które nie miały styczności z tematem systemów safety-critical jako wprowadzenie. Jako materiały dodatkowe do prezentacji stworzyłem specjalną podstronę Safety-critical zawierającą najważniejsze artykuły, jakie opublikowałem tutaj na ten temat. Na razie jest to wersja robocza, którą będę jeszcze uzupełniał.

Serdecznie zapraszam!

Podobał się artykuł? Zapisz się na newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach na blogu, ciekawe materiały oraz informacje marketingowe. W prezencie otrzymasz również dokument "Jak zwiększyć jakość kodu w projektach embedded? - darmowe narzędzia".