Już 25 września występuję na 4Developers Gdańsk z prezentacją „Kiedy od softu zależy ludzkie życie – o systemach safety-critcal”. Z tej okazji mam dla Was zniżkę 15% na bilet. Wystarczy podczas rejestracji użyć kodu: amozenadmorze?

Na 4Developers Gdańsk będziemy mieli do wyboru cztery ścieżki tematyczne: .NET, C++ (na której wystąpię), Java i Soft skills. Jest to jedna z lokalnych edycji konferencji 4Developers, która co roku w kwietniu odbywa się w Warszawie. Pozostałe edycje lokalne odbędą się w Krakowie, Łodzi, Katowicach i we Wrocławiu.

Podczas swojej prezentacji opowiem czym systemy safety-critical różnią się od zwykłych aplikacji, jakie mogą być skutki błędów, jakie dodatkowe czynności musimy wykonać podczas developmentu i jakie ograniczenia narzucają na nas normy. Prezentację kieruję głównie do osób, które nie miały styczności z tematem systemów safety-critical jako wprowadzenie. Jako materiały dodatkowe do prezentacji stworzyłem specjalną podstronę Safety-critical zawierającą najważniejsze artykuły, jakie opublikowałem tutaj na ten temat. Na razie jest to wersja robocza, którą będę jeszcze uzupełniał.

Serdecznie zapraszam!